Компанія пов’язана з Новинським планує придбати акції «Харківобленерго»

Кіпрська компанія Lovitia Investmens Ltd, яку пов’язують з інтересами бізнесмена Вадима Новинського, подала до Антимонопольного комітету заяву про погодження на придбання пакетів акцій двох підприємств - ПрАТ «Харківенергозбут» та АТ «Харківобленерго» (по 25% і більше акцій кожного). Відповідне повідомлення 16 жовтня опублікував прес-центр АМКУ.

Комітет опрацює отриману заяву на предмет можливого посилення ринкової влади компанії Lovitia Investmens Ltd та обмеження конкуренції на ринку електроенергії.

За даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку (SMIDA), основними акціонерами «Харківобленерго» є Фонд державного майна України (65%) та кіпрська компанія «Інтер Гроус Інвестментс Лімітед» (29,79%). Акціонерами «Харківенергозбут» є ті ж гравці: державі належить 65% та «Інтер Гроус Інвестментс Лімітед» – 29,79%.

За даними ЗМІ, власником Lovitia Investmens Ltd є бізнесмен Вадим Новінський, а «Інтер Гроус Інвестментс Лімітед» – російський бізнесмен Володимир Лук’яненко. Компанія, яка бажає придбати пакети акцій енергетичний компаній, також є акціонером «Сумського манишобудівного науково-виробничого об’єднання».

14:04 / 19 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події