Компанія «Горизонти» завершила буріння газової свердловини №12 на Гірській площі

ТОВ «Горизонти» завершило буріння свердловини №12 на Гірській нафтогазовій площі, про це повідомив директор ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» Степан Козицький в мережі Facebook.

За повідомленням, спорудження зазначеної свердловини глибиною 1400м тривало 17 діб, початковий добовий дебіт свердловини склав 55 тис куб м.

Як повідомлялось у липні цього року, компанія «Горизонти» подала до реєстру ОВД наміри, щодо розширення меж спеціального дозволу на користування надрами Гірської площі, з метою приведення його розмірів відповідно до покладів Гірського родовища.

Нагадаємо, спецдозвіл (№6035) на користування надрами в межах Гірської площі (Львівська обл) виданий ТОВ «Горизонти» 19 березня 2015 строком дії 20р. 

Довідка ExРro:

ТОВ «Горизонти» (керівник: Свозіл Лукаш) – газовидобувне підприємство, що проводить промислову розробку Берегівського газового родовища, та Гірської площі, що на Львівщині, та здійснює продаж газу у відповідності до ліцензії на постачання природного газу.

Власниками компанії ТОВ «Горизонти» є Зіновій Козицький та Карел Комарек через компанію Ем Ен Ді Юкрейн Бі Ві (MND Ukraine), що займається розвідкою, бурінням і видобутком газу, та володіє ще двома компаніями: ТОВ «Геологічне бюро «Львів» та ТОВ «Прикарпатська енергетична компанія».

MND Ukraine має в своєму арсеналі 5 виробничих і розвідувальних ліцензій, а саме Берегівська, Чайковицька, Гірська, Бунівська (Львівська область) і Грабівська (Івано-Франківська область) та входить до інтегрованої групи компаній нафтогазового сектору MND Group, які ведуть основну діяльність в Чехії, Росії, Грузії, Україні, Німеччині та Італії.

17:00 / 23 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події