Компанія «ДТЕК Мережі» перевірила надійність електропостачання 1180 лікарень

Компанія «ДТЕК Мережі» та оператори систем розподілу, які входять до її складу, перевірили надійність електропостачання 1180 лікарень в Києві, Дніпропетровській, Одеській, Донецькій та Київській областях. Про це 2 квітня повідомила прес-служба «ДТЕК Мережі».

«ДТЕК Мережі» робить усе для того, щоб в медичних закладах сьогодні було надійне електропостачання… За останні два тижні ми протестували роботу інфраструктури у 1180 лікарнях. Окрема увага приділялася лікарням з інфекційними відділеннями, таких – 118. Там де було потрібно, збільшували потужність, забезпечували резервні джерела живлення», – повідомив генеральний директор «ДТЕК Мережі» Іван Гелюх.

За даними прес-служби, у період карантину оператори систем розподілу перевірили роботу резервних ліній та енергообладнання, в Києві пройшли перевірку 71 лікарня, в Дніпропетровській області – 273, в Донецькій – 189, в Одеській – 493 та Київській – 154.

Для працівників лікарень, які відповідають за електромережі, енергетики розробили спеціальні інструкції. Вони допоможуть правильно зреагувати у випадку аварійної ситуації, очікуючи доки приїде аварійна бригада.

10:34 / 3 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події