Коломойський прогнозує двократний ріст цін у новому ринку електроенергії

Бізнесмен Ігор Коломойський, який 16 травня повернувся в Україну з Ізраїлю, заявив, що запуск нової моделі ринку електроенергії з 1 липня 2019р може призвести до двократного росту цін на електроенергію. Таку заяву він зробив у коментарі для видання «Радіо Свобода».

«З 1 липня всі звертаються з тим, що ринок не готовий, а хочуть позбавити Україну від регулювання цін. Це ж робиться не з проста. Зараз на посаду вступає новий президент, а з 1 липня вступить (в дію – ред.) закон про те, що НКРЕ не може регулювати електроенергію. Отримаєте ціни в два рази дорожчі і ні до кого апелювати не можна тому, бо це прийняв закон», - сказав він.

Відповідаючи на питання журналіста, чи стурбований бізнесмен можливим ростом цін, останній відповів:

«Мене це взагалі не турбує, я справлюсь з будь-якими цінами».

Також Коломойський звернув увагу на нещодавню купівлю енергохолдингом ДТЕК Ріната Ахметова акцій двох обленерго («Одесаобленерго» та «Київобленерго»).

 

12:31 / 18 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події