Кожен третій клієнт «Вінницягаз Збуту» сплачує за газ онлайн

У 2019р понад 150 тисяч клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» сплачували за газ онлайн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Цей спосіб оплати надає споживачам газу можливість вибору зручного для них сервісу, а також оплати за газ без комісії.

На сьогодні для клієнтів «Вінницягаз Збут» діють ряд онлайн-сервісів, за допомогою яких вони можуть сплатити за газ.

Завдяки цьому споживачі газу Вінниччини мають можливість вибору найзручнішого сервісу, а також оплати за газ без комісії.

Наразі клієнти компанії користуються перевагами Особистого кабінету на 104.ua, чат-боту 7104.ua у месенджері Viber, а також мобільних додатків 104Mobile та 104Mobile Light.

На 1 лютого 2020 року Особистий кабінет мають 122 тис. споживачів газу Вінниччини. У Viber зареєструвалися понад 29 тис клієнтів. За допомогою цих сервісів можна швидко переглянути історію споживання та оплат, завантажити рахунок за газ та сплатити онлайн.

«Використання онлайн-сервісів комфортне для клієнтів компанії, дозволяє економити кошти та час. Маючи доступ до інтернету і банківську картку, послуги з газопостачання можна сплатити незалежно від часу і місця перебування», - говорить директор «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник. Компанія «Вінницягаз Збут» налагодила роботу з платіжними системами Easy Pay, Ipay, Portmone, Ibox, Ощад 24 та Приват 24.

Оплата здійснюється будь-якими платіжними картками Visa і MasterCard. Про наявність та розмір комісії платіжні сервіси інформують платників в процесі здійснення операції.

По кожному оплаченому рахунку «Вінницягаз Збут» сплачує банківський комісійний збір в розмірі 0,3%, як це передбачено постановою КМУ від 30.09.2015 р. №792 «Про забезпечення проведення розрахунків за природний газ».

Однак, ряд банків і сервісів при оплаті за газ додатково встановлюють власний комісійний збір і самостійно визначають його розмір. Який сервіс обрати та на яких умовах здійснити оплату – вирішувати споживачу.

16:25 / 19 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події