Кожен третій клієнт «Чернігівгазу» боргує за доставку газу

Станом на 1 серпня не повністю розрахувалися за отриману послугу доставки газу понад 112 тис клієнтів АТ «Чернігівгаз».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

У загальному не був сплаченим кожен третій рахунок. Через несплату третиною споживачів газу рахунків за доставку у «Чернігівгаз» виник дефіцит коштів на суму 11 млн грн.

Це не дозволяє в повному обсязі провести ремонт газорозподільної системи Чернігівської області, до якої входить майже 14 тис км газопроводів, 510 ГРП та 1701 ШГРП і десятки тисяч пристроїв, які є частиною системи.

В умовах недофінансування працівники компанії щоденно обстежують та проводять технічне обслуговування газопроводів, регулювання, реконструкцію і заміну обладнання. Значна частка коштів, сплачених за доставку, йде на роботу аварійно-диспетчерської служби.

««Чернігівгаз» не отримав гроші за всю роботу, проведену для доставки газу в оселі 358 тис клієнтів. Із них 24,5 тис не платили за розподіл жодного разу, хоча послуги отримують. Вони заборгували 5,4 млн грн – це половина від усього боргу населення», - про це сказав комерційний директор «Чернігівгазу» Сергій Савченко.

Після карантину компанія буде змушена стягувати борги примусово, а у разі їх несплати - припиняти надання послуг боржникам.

Для зручності клієнтів «Чернігівгаз» має великий перелік онлайн-сервісів для сплати за розподіл: особистий кабінет на сайті 104.ua мобільний додаток 104Mobile для Android мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone чат-бот 7104ua у Viber чи Telegram Вайбер-бот – один із найпопулярніших сервісів, нині ним постійно користуються 28,5 тисяч клієнтів компанії.

З його допомогою можна передавати показання й переглядати їх історію, перевіряти нарахування та архів cплат, сплачувати за газ і розподіл газу. Перевага чат-бота 7104ua у Viber в тому, що в ньому один користувач може зареєструвати та вести до п’яти особових рахунків.

14:35 / 13 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події