Кожен п’ятий клієнт «Дніпропетровськгаз Збуту» сплачує за газ онлайн

Наразі для клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» доступні відразу декілька сервісів, за допомогою яких можна сплатити за газ онлайн, тож впродовж 2019р споживачі Дніпропетровської області за рік здійснили за їх допомогою понад 2,5 млн платіжних операцій.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Для користувачів Особистого кабінету на сайті 104.ua доступні платіжні платформи EasyPay, Portmone, Ipay, MasterPass. Окрім того, для зручності споживачів є також можливість сплатити через інтернет-банки Приват 24 та Ощад 24.

Найчастіше споживачі газу Дніпропетровської області сплачують за газ онлайн через Приват 24. Лише торік клієнти «Дніпропетровськгаз Збуту» здійснили понад 2,5 млн платіжних операцій.

«Наша компанія постійно розширює можливості для клієнтів. Відтак, у минулому році було розроблено Viber-бот, за допомогою якого можна завантажити платіжку та сплатити за газ онлайн. Споживачів, які оцінили переваги дистанційної оплати, стає все більше, адже розрахуватися за газопостачання можна в будь-який зручний час, прямо з дому або офісу, без черг і зайвих переплат», – говорить директор «Дніпропетровськгаз Збуту» Тетяна Соболь.

Варто зауважити, що «Дніпропетровськгаз Збут» оплачує банківський комісійний збір за кожним оплаченим рахунком в розмірі 0,3%.

Це передбачено постановою Кабінету Міністрів від 30.09.2015р №792 «Про забезпечення проведення розрахунків за природний газ».

Однак, ряд банків і сервісів при оплаті за газ додатково стягують зі споживачів власний комісійний збір і самостійно визначають його розмір.

16:07 / 13 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події