Кожен четвертий клієнт «Харківгазу» зареєструвався в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua

На початку листопада кількість клієнтів АТ «Харківміськгаз», що користуються онлайн сервісом на сайті 104.ua, досягла близько 125 тис користувачів, це кожен четвертий клієнт газорозподільної компанії. 

Про це йдеться в повідомленні компанії.

За 10 місяців до онлайн-сервісу «Особистий кабінет» долучилися понад 14 тис споживачів природного газу.

Онлайн-сервіс «Особистий кабінет» для споживачів природного газу функціонує з листопада 2015р.

В кабінеті можна не тільки передати показання лічильника газу або подивитися діючу норму споживання, звірити платежі за газ минулих періодів. Також вирішити свої питання дистанційно, непотрібно іти до Центру обслуговування клієнтів та стояти в черзі, а це значно економить час.

Крім того, «Харківміськгаз» пропонує свої клієнтам інші онлайн-сервіси. Такі як мобільні додатки104Mobile і 104 MobileLight для гаджетів на операційній системі IOS. Їх можна завантажити в Google play і AppStore.

Зручний інтерфейс додатків дозволяє налагоджувати зворотний зв'язок з газорозподільної компанією і контролювати кілька особових рахунків.

Також отримати зворотній зв'язок можливо за допомогою смс, електронної та голосової пошти Контакт центру, чат-боту 7104 у Viber.

Зареєструвати «Особистий кабінет» на сайті 104.ua можна самостійно, зі свого комп'ютера, або скористатися допомогою фахівців в ЦОК «Харківміськгаз».

Так, адміністратор Центру обслуговування клієнтів може допомогти клієнту зареєструвати Особистий кабінет на моніторі "тонкий клієнт" і навчити користуватися дистанційними сервісами компанії.

12:15 / 20 листопада, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події