Клієнти «Запоріжгазу» можуть оцінити переваги онлайн-платформи 104.ua в новому форматі

Для майже 490 тис клієнтів АТ «Запоріжгаз» стала доступна оновлена платформа 104.ua.

Про це йдеться в повідомлені компанії.

Сайт представляє нові рішення з управління своїм аккаунтом, передачі показань, оплаті за газ і його доставку. Для вже зареєстрованих користувачів нові можливості стали доступні автоматично.

А нові клієнти можуть зареєструватися, вказавши замість електронної пошти, номер свого мобільного телефону.

«Онлайн-платформа 104.ua надає ряд переваг і зручностей для клієнтів компанії. Заплатити за газ і його доставку можна в «один клік», при цьому розрахунок за двома рахунками проводиться єдиним платежем і дозволяє клієнтам заощаджувати на комісії », - розповідає начальник управління клієнтського сервісу Олег Данилов.

Ще одна унікальна особливість оновленого сайту 104.ua, можливість в один аккаунт підключити 25 особових рахунків з різних областей України.

Дуже зручним став новий інтерфейс аккаунта. Всі вкладки знаходяться в верхньому лівому кутку, і клієнту легко зорієнтуватися на своїй сторінці. Клієнт відразу може передати показання лічильника, подивитися всі оплати, заплатити за рахунками, а також побачити всі розрахунки за газ і за доставку газу.

У розділі «Документи» можна також завантажити заяву-приєднання до договору на поставку і на розподіл газу.

Більш того, інтерфейс особистого кабінету на 104.ua адаптований не тільки для комп'ютера, але і під планшет і смартфон, а також операційні системи Android і iOS.

09:35 / 30 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події