Клієнти «Закарпатгаз Збуту» отримали швидку реєстрацію в «0собистому кабінеті»

Експрес-реєстрація в найпопулярнішому онлайн сервісі стала доступною для кожного споживача газу в Закарпатській області.

Про це йдеться в повідомленні ТОВ «Закарпат Збут».

В Особистому кабінеті на 104.ua закарпатці можуть дистанційно передавати показники лічильника газу та сплачувати за спожитий газ. Ідентифікація клієнтів відбувається за номером мобільного телефону, що значно спростило процес реєстрації на сайті 104.ua.

Станом на 27 березня у сервісі «Особистий кабінет» зареєстровано понад 86 тисяч споживачів із Закарпаття. Для реєстрації достатньо зателефонувати до Контакт-центру на номер 067-01-03-104 і повідомити оператору номер особового рахунку (зазначено у квитанції кожного клієнта).

Після дзвінка «Особистий кабінет» буде створений автоматично, а на мобільний телефон клієнта надійде повідомлення з паролем для входу. Заходити у «Особистий кабінет» слід через кнопку «Вхід» на сайті 104.ua за допомогою телефону або персонального комп’ютера. Далі необхідно ввести логін і пароль, вказані в смс.

«Сучасні онлайн-сервіси допомагають вирішувати безліч питань дистанційно. Такі переваги уже оцінили понад 86 тисяч клієнтів і було б добре, аби ця кількість зростала. Адже в умовах карантину вирішення питань за допомогою безконтактних онлайн-сервісів — обов’язок компаній», — прокоментувала директорка «Закарпатгаз Збуту» Вікторія Томинець.

За допомогою «Особистого кабінету» клієнти можуть передавати показання лічильника, безпечно та просто сплатити за спожитий газ, завантажити рахунки, відстежувати власне споживання та витрати.

18:05 / 27 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події