Клієнти винні «Миколаївгаз Збуту» за газ 0,6 млрд грн

Станом на 1 січня 2020р борги споживачів газу Миколаївської області складають понад 588 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Миколаївгаз Збут».

Це майже на 2% більше, ніж було на початку 2019року. Через неплатежі від газопостачання було відключено 2 093 боржника.

За минулий рік «Миколаївгаз Збут» розіслало споживачам 31 тис попереджень про наявність боргу та 6 243 доручення про припинення газопостачання. При цьому скористалися можливістю уникнути відключення за борги шляхом укладання договору реструктуризації 2 441 споживач газу.

«Якщо у споживача утворився борг, ми пропонуємо оптимальну можливість уникнути відключення від газопостачання – укласти договір реструктуризації. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта і можемо укласти договір на пів року, 9 місяців або навіть на рік, в залежності від фінансових можливостей споживача», - зазначає директор «Миколаївгаз Збуту» Дмитро Маслов.

Для того, щоб уникнути відключення, необхідно щомісяця своєчасно сплачувати за спожитий газ. Якщо у споживача за якихось причин виникла заборгованість, згідно Типового договору та Правил постачання природного газу, «Миколаївгаз Збут» надсилає йому попередження про наявність заборгованості. Протягом місяця споживач має врегулювати це питання шляхом оплати суми боргу.

Якщо він не має можливості зробити це одразу, йому слід укласти з «Миколаївгаз Збутом» договір реструктуризації, що надасть можливість погасити накопичений борг, сплачуючи його рівними частинами.

Якщо ж споживач протягом місяця з дня отримання попередження не погасив заборгованість, йому направляється копія доручення про припинення газопостачання, в якому вказується конкретна дата запланованого відключення.

16:35 / 24 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події