Клієнти «Сумигазу» окремо сплатять за доставку газу

З січня рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРКП) з рахунку за газ вилучена плата за його доставку.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Сумигаз».

Cпоживачі отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку. У 2020р рішенням держрегулятора змінено порядок сплати за доставку газу й з рахунків за газ вилучена плата за розподіл природного газу.

Це пов’язано з тим, що «Сумигаз», як й інші облгази не є продавцем газу. Таким чином, споживачі газу зможуть побачити кому та за які послуги вони сплачують кошти. Раніше вартість доставки газу зазначалась окремим рядком в загальному рахунку.

Розділення платіжок відбудеться для споживачів всієї України. Вартість доставки газу для всіх домоволодінь розраховується індивідуально.

За основу розрахунку береться обсяг споживання газу за минулий газовий рік: з 1 жовтня до 30 вересня.

Цей індивідуальний об’єм спожитого газу ділиться на 12 частин та помножується на діючий тариф на доставку газу. Чинний тариф на розподіл/доставку для «Сумигазe» з 1 січня 2020р складає 0,912 грн з ПДВ.

Чимала частина домоволодінь використовує природний газ для опалення житла. Тепер взимку, коли споживачі значно збільшують використання газу, платіж за його доставку не зростає, як це було раніше.

Споживачі можуть сплатити за доставку одним платежем — наперед за півроку або навіть за рік.

Таким чином вони зменшать свої витрати на комісію при проведенні платежів. Рахунки для оплати послуг розподілу природного газу споживачі будуть надсилатись поштою.

Також можна завантажити та оплатити рахунок онлайн - в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

13:25 / 22 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події