Клієнти «Рівнегаз Збуту» отримали швидку реєстрацію в «0собистому кабінеті»

Експрес-реєстрація в онлайн сервісі стала доступною для кожного споживача газу у Рівненській області.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Рівнегаз Збут».

«Рівнегаз Збут» спростив для своїх клієнтів доступ до дистанційних сервісів під час карантину. Компанія екстрено розробила експрес-реєстрацію в особистому кабінеті на сайті 104ua. Наразі онлайн-сервісами вже користується понад 68 тис споживачів газу Рівненської області.

З початком карантину, введеного урядом, «Рівнегаз Збут» повністю перейшов на дистанційне обслуговування клієнтів. Фахівці контакт-центру «Рівнегаз Збуту» проводять реєстрацію в «Особистому кабінеті» по телефону.

Таким чином для 265 тис родин Рівненщини, що користуються газом, є можливість безпечно контролювати стан особового рахунку, своєчасно здійснювати платежі за газ, завантажувати рахунки та отримувати відповіді на питання.

Для використання усіх можливостей дистанційного зв'язку з газовою компанією, споживачеві достатньо зателефонувати до контакт-центру «Рівнегаз Збуту» (0362) 48- 90-04. Ідентифікація клієнта відбувається за номером мобільного телефону, що значно спростило процес реєстрації на сайті 104ua.

Після дзвінка і уточнення особового рахунку, «Особистий кабінет» буде створено автоматично. А на телефон клієнта, надійде повідомлення з паролем для входу в кабінет. Логін для входу це номер телефону, на який отримано смс.

«Сучасні онлайн-сервіси допомагають вирішувати безліч питань дистанційно. Дбаючи про своїх працівників та клієнтів, аби мінімізувати ризик поширення вірусних інфекцій, «Рівнегаз Збут» перейшов на дистанційне обслуговування. В нинішніх умовах це зручно і безпечно. Тому наше товариство рекомендує максимально користуватися онлайн послугами і сервісами», - зазначає начальник відділу розрахунків «Рівнегаз Збуту» Тетяна Парфенюк.

Заходити у «Особистий кабінет» на сайті 104ua можна за допомогою телефону або персонального комп’ютера. Далі необхідно ввести логін і пароль, вказані в смс.

Скориставшись онлайн-сервісами «Рівнегаз Збуту» клієнти матимуть змогу:

- контролювати стан особового рахунку;

- безпечно, швидко та своєчасно сплачувати за газ;

- завантажувати рахунки;

- отримувати необхідні консультації.

15:48 / 31 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події