Клієнти «Миколаївгазу» можуть скористатись оновленою онлайн-платформою 104.ua

16 листопада 2020 року на сайті 104.ua запрацювала нова багатофункціональна платформа для споживачів газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Вона відкриває клієнтам унікальні онлайн-сервіси та можливості розрахунків за газ і його доставку. Ці інноваційні рішення доступні з будь-якого девайсу і дозволяють уберегтися від зайвих контактів в громадських місцях, а також дають можливість потурбуватись про близьких.

Для 118 тис споживачів газу в Миколаївській області, які вже зареєстровані в Особистому кабінеті 104.ua на колишній платформі, нові можливості стали доступні автоматично.

Нові ж клієнти можуть вибирати зручний для них спосіб реєстрації - за номером телефону або е-mail. На новій платформі 104.ua реалізована функція оплати в «один клік» по рахунках за газ і за його доставку.

У такому випадку розрахунок за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам «Миколаївгазу» заощаджувати на комісії. Також в Особистому кабінеті користувач може приєднати до одного акаунту до 25 особових рахунків навіть з інших областей і дбати про своїх близьких та рідних в умовах карантину.

«Нова мультифункціональність системи 104.ua дає клієнтам можливість вирішувати свої газові питання не лише з дому, а й з будь-якої точки України. Зараз, в умовах пандемії, це дозволяє допомогти, наприклад, батькам і родичам, які проживають в інших регіонах - досить підключити їх особовий рахунок до свого облікового запису. У цьому полягає головна соціальна функція проекту», - розповідає голова правління «Миколаївгаз» Тетяна Бузовська.

Нова платформа 104.ua робить для клієнтів «Миколаївгазу» такі універсальні рішення, як передати показання лічильника або розрахуватись за газ і його доставку, більш простими і зручними. Інтерфейс Особистого кабінету на 104.ua адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS.

Ще однією цікавою інноваційною функцією стала автоматична передача показань лічильника. Для цього споживачу газу досить підключити до свого лічильника модем 104.ua SMART і внести дані про особовий рахунок в свій акаунт.

Система здійснює облік газу автоматично і тим самим звільняє його від необхідності щомісяця передавати показання лічильників в газову компанію особисто.

11:45 / 19 листопада 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події