Клієнти «Криворіжгазу» отримають експрес-реєстрацію в онлайн сервісі 104.ua

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому під час карантину, в АТ «Криворіжгаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Ми екстрено розробили експрес-реєстрацію. Наші клієнти можуть використовувати онлайн-сервіси для споживачів природного газу, щоб не наражати себе на небезпеку, адже це просто та зручно», - говорить керівник клієнтського сервісу «Криворіжгазу» Анастасія Озерян.

Тепер щоб скористатися ними, достатньо зробити дзвінок зі смартфону до контакт-центру «Криворіжгазу» за телефоном 067 62 92 104 і ваш «Особистий кабінет» буде створений автоматично. Логіном є номер мобільного телефону споживача.

Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

За їх допомогою клієнти можуть:

- гарантовано передати показання лічильника;

- безпечно та просто сплатити за газ і його доставку;

- першими завантажити рахунки;

- відстежувати власне споживання та витрати.

Зараз в Кривому Розі понад 90 тисяч домогосподарств користуються перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua.

12:35 / 30 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події