Клієнти «Житомиргаз Збуту» на 23 % збільшили онлайн-платежі за газ

У січні 2020р ТОВ «Житомиргаз Збут» отримав 6,5 тис онлайн-платежів за газ, що майже на чверть більше, ніж в січні минулого року.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Клієнти компанії впродовж місяця сплатили через онлайн 4,6 млн грн.

«Житомиргаз Збут» збільшує для клієнтів доступ до платіжних онлайн-сервісів. Їх перелік є на сайті компанії у розділі «Як заплатити за газ».

Скористатись ними можливо як напряму, так і через «Особистий кабінет» клієнта компанії на сайті 104.ua.

Наразі перед споживачами природного газу Житомирської області відкриті декілька варіантів сплати через інтернет.

Щоб сплатити за газ онлайн потрібно бути зареєстрованим в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua або увійти у свій обліковий запис із мобільного додатку «104 Mobile» чи «104 Mobile Light».

Оплату можна здійснити за допомогою популярних платіжних сервісів: Easy Pay, iPay, Portmone, а також Приват 24 та Ощад 24. Станом на початок лютого 2020р кількість користувачів «Особистого кабінету» серед споживачів природного газу Житомирщини сягнула майже 63 тис. 

Завдяки доступу до онлайн-сервісів вони мають можливість сплачувати за газ без черг, а в деяких випадках без сплати комісії за проведення платежу. Сплачуючи рахунки онлайн, споживач природного газу заощаджує кошти та час, який простояв би у черзі до каси банку. Квитанцію про сплату платіжна онлайн-система відправить користувачеві на електронну пошту.

Зокрема, сервіс «Особистий кабінет» дозволяє відслідкувати історії платежів та передачі показань лічильника, дізнатися актуальну ціну на природний газ, завантажити квитанцію, не чекаючи її доставки у поштову скриньку. Також є можливість звернутися до фахівців газової компанії із питанням.

14:35 / 24 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події