Клієнти «Хмельницькгазу» боргують за доставку газу 19 млн грн

Загальна сума неплатежів клієнтів-побутових споживачів АТ «Хмельницькгаз» сягнула 19 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Ще 47 млн грн не сплатили газорозподільній компанії за доставку газу інші категорії споживачів газу. На 1 серпня кожен дев’ятий споживач газу Хмельницької області жодного разу з початку року не розрахувався за розподіл газу, а кожен сьомий подолянин затримує оплату на 2-3 місяці. Несвоєчасні розрахунки не дають можливості газорозподільній компанії проводити першочергові роботи на газопроводах Хмельниччини для безперебійної доставки газу споживачам.

Станом на 1 серпня 2020р клієнти «Хмельницькгазу» залишили без оплати 12 % рахунків за розподіл газу. В свою чергу, 47 млн грн разом з побутовим споживачами також боргують за розподіл (доставку природного газу) й інші категорії споживачів.

До прикладу, теплопостачальні підприємства не сплатили за надані послуги 17, 6 млн грн., бюджетні організації –225 тис грн, інші суб’єкти господарювання – близько 10 млн грн. Відтак, аби гарантувати подальший безперебійний та безпечний розподіл, газорозподільна компанія звертається з великим проханням своєчасної та повної оплати наданих послуг до 20 числа місяця.

«В першу чергу, дякуємо нашим споживачам, які навіть в складних для всіх умовах пандемії, щомісяця вчасно, до 20 числа розраховуються за отримані послуги доставки. Водночас, просимо подолян не затримувати оплати рахунків за доставку, адже саме ці кошти – єдине джерело фінансування компанії. Сплату за доставку газу спрямовуємо на першочергові потреби: проведення ремонтів, придбання та заміну газорегулюючого обладнання, цілодобове функціонування екстреної служби 104, придбання та заміну лічильників, сплату податків ін.», - інформує комерційний директор «Хмельницькгазу» Олександр Надольний.

Наразі, саме літня тепла суха погода – найпродуктивніший період для проведення газовиками усіх необхідних технічних робіт, що дає можливість саме в цей короткий термін підготувати 18 тис км газорозподільної системи області до безперебійної роботи та багаторазового навантаження в опалювальний сезон.

В свою чергу, «Хмельницькгаз» подбав про безпеку споживачів та віддавна запровадив близько десятка сучасних доступних та безпечних онлайн-сервісів для здійснення оплати рахунків за доставку з дому зі своїх гаджетів. Тож сплатити за обраним клієнтом платіжним сервісом та найменшою комісією можна через:

* Особистий кабінет на сайті 104.ua

* Чат-бот «7104ua» у Viber Telegram

* Мобільний додаток 104Mobile для Android

* Мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone

За допомогою

* Системи інтернет-платежів Portmone.com

* Сервісу онлайн-платежів iPay.ua

* Інтернет-послуг «Ощад 24», «Приват 24» тощо.

Нагадаємо, що навіть у непростий для всіх період карантинних обмежень, «Хмельницькгаз», як підприємство критичної інфраструктури, ні на мить не припиняло доставляти природний газ понад 400 тис подолян.

Відтак, аби гарантувати подальший безперебійний та безпечний розподіл, газорозподільна компанія звертається з великим проханням своєчасної та повної оплати наданих послуг до 20 числа місяця

16:11 / 11 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події