Клієнти «Хмельницькгаз Збуту» можуть керувати одразу 5 особовими рахунками

ТОВ «Хмельницькгаз Збут» знову збільшив кількість зручних сервісів для своїх клієнтів.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Хмельницькгаз Збут».

Нова послуга надає постійний доступ до всієї необхідної інформації по рахункам та можливість сплати за газ одразу за п’ятьма особовим рахунками через мобільні додатки та месенджер у viber.

Тож лише за місяць функціонування, цією послугою уже скористалося біля 40 тис. подолян.

Для зручності і контролю використання природного газу, газопостачальна компанія запровадила одразу три нових дистанційних способи для контролю за рахунками.

Паблік - акаунт 7104ua у Viber, мобільний додаток для смартфонів 104 Mobile та мобільний додаток до iPhone 104 Mobile Light розроблені таким чином, аби споживач мав змогу користуватись за потреби одразу п’ятьма особовими рахунками, без ускладнень, які пов’язані із додатковими реєстраціями.

«Споживачі газу Хмельниччини є активними користувачами уже діючих онлайн-сервісів, як то Особистий кабінет, проведення оплати з мінімальною комісією через різноманітні дистанційні сервіси, тощо. Відтепер, на численні прохання користувачів, ми запровадили ще три сучасні дистанційні джерела, що дасть можливість контролювати особові рахунки та допомагати в газових питаннях своїм рідним», - інформує директор компанії Андрій Левицький.

Дані онлайн-сервіси значно розширюють можливості клієнта: це й оплата за газ в будь-який зручний час, контроль за надходженнями коштів на особовий рахунок та перевірка балансу.

Обмін інформацією відбувається оперативно, що дозволяє значно економити час.

Оплата за газ здійснюється на рахунки зі спеціальним режимом використання в державному АТ «Укргазбанк», які відкриті для прийняття платежів від жителів Хмельницької області.

 

13:20 / 10 липня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події