Клієнти «Дніпропетровськгазу» будуть платити за доставку окремо

З січня 2020 року вартість послуги з доставки газу виключена із загального рахунку за газ і виставлена окремим платежем.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Дніпропетровськгаз» 24 грудня 2019р Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг змінила порядок оплати послуг з доставки газу.

Споживачі газу «Дніпропетровськгаз» вже в січні отримають два рахунки: оплата за газ одній компанії, а за його доставку - інший. Таким чином, споживачі газу зможуть побачити, кому і за які послуги вони платять гроші.

Раніше вартість доставки газу вказувалася окремим рядком в загальному рахунку. Поділ платіжок відбудеться для споживачів всієї країни. Вартість послуг доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Розмір плати залежить від обсягів споживання. За основу береться обсяг споживання газу протягом "газового року". Газовий рік - це проміжок часу з 1 жовтня по 30 вересня. Щомісячний платіж за доставку газу розраховується так: сума кубів газу, спожитого за газовий рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які виплачуються щомісячно протягом року.

Чинний тариф на розподіл (доставку) для «Дніпропетровськгаз» з 1 січня 2020р становить 1,25 грн. (з ПДВ). Споживачі можуть платити за доставку одним платежем за квартал чи півроку. Таким чином вони зменшать свої витрати на комісії при проведенні платежів.

Це актуально для споживачів з газовою плитою або плитою і колонкою, які споживають мало газу. Зате для споживачів, які використовують багато газу - свої переваги. Споживачі, які використовують велику частину газу взимку, зможуть знизити навантаження на сімейний бюджет.

13:25 / 23 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події