Клієнти «Чернівцігаз Збуту» заборгували за спожитий газ майже 0,6 млрд грн

Станом на 1 лютого 2020р побутові споживачі заборгували ТОВ «Чернівцігаз Збут» 561,388 млн грн, а це майже на 8% менше, ніж минулого року.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Чернівцігаз Збут».

Покращення розрахунків за спожитий газ на Буковині пов’язане із двома факторами - зменшенням витрат родин при його використанні та ефективною роботою компанії із неплатниками. Але є неплатники, які продовжують ухиляються від сплати за спожитий газ.

Загалом за газ боргують 184,6 тис споживачів блакитного палива області.

Найбільша заборгованість у жителів м. Чернівці – це 44 % від загальної суми боргу. Заборгованість споживачів газу Новоселицького та Кіцманського складає 13,3 % та 8 % відповідно.

Через несплату за спожитий газ в Чернівецькій області припинене газопостачання для 2,7 тис споживачів. Для відновлення газопостачання боржникам доводиться окрім заборгованості оплачувати послуги з відключення та підключення до газу.

Задля забезпечення безперебійного газопостачання «Чернівцігаз Збут» закликає вчасно сплачувати за спожитий газ, оскільки боржників компанія зобов'язана передати на відключення.

«Чернівцігаз Збут» визначено Кабінетом міністрів постачальником природного газу зі спеціальними обов’язками для жителів Чернівецької області. Компанія отримує газ від НАК «Нафтогаз України» для потреб населення, за умови здійснення 100% розрахунків. Відтак, від стану розрахунків споживачів за використаний газ залежить стабільність газопостачання області», - зазначає Катерина Параска, директорка «Чернівцігаз Збуту».

Нагадуємо, що споживачам, які порушили термін оплати за договором до заборгованості буде нарахована ще й пеня.

Отримувачам пільг та субсидій наголошуємо, що наявна прострочена заборгованість може призвести до втрати допомоги держави в частині оплати за послуги газопостачання.

14:19 / 24 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події