Клієнта «Хмельницькгаз Збуту» намагалися примусово перевести до іншого постачальника

Через поспішне відкриття ринку газу для населення подолянина ледь без його згоди не відключили від ТОВ «Хмельницькгаз Збут».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Детективна історія трапилася у Хмельницькому. На інформаційну платформу Оператора газотранспортної системи України надійшло повідомлення про зміну споживачем постачальника блакитного палива.

«Ситуація одразу видалася нам дивною, адже лише кілька днів тому хмельничанин взяв участь в акції «Твоя енергонезалежність» та оплатив запас газу на зиму, аби заощадити під час холодів. Коли до нього зателефонували наші менеджери, щоб з’ясувати причини такого несподіваного рішення, споживач з подивом відповів, що вперше чує про власне «бажання» змінити постачальника. На підтвердження своїх намірів він написав заяву, що не ініціював зміну постачальника та надалі залишається нашим клієнтом», - розповідає директор «Хмельницькгаз Збуту» Андрій Левицький.

У «Хмельницькгаз Збуті» вважають, що причинами фейкового відключення могли стати технічні проблеми в роботі інформаційної платформи та довжелезні ідентифікаційні номери абонентів.

Зокрема, співробітник іншого постачальника під час обробки заяви-приєднання міг помилитися в одній букві чи цифрі персонального номеру споживача. Адже він складається з 16 символів. А через поспішне відкриття ринку платформа поки не захищена від ризиків, що викликані людським фактором. Втім, чи був інцидент звичайною помилкою або свідомими діями недобросовісних гравців ринку, встановити неможливо. Наразі система не відображає, яка компанія претендує на споживача.

«Ми вже звертали увагу державного регулятора на недосконалість програми і недостатній захист споживачів. Але регулятор поки мовчить. Помилки, що трапляються, постачальники намагаються вирішувати власними силами. Аби не потрапити в аналогічні ситуації чи на «гачок» шахраїв, ми радимо подолянам бути обачними та обирати лише перевірених часом постачальників газу», – говорить Андрій Левицький.

Нагадаємо, після скасування державного регулювання цін на газ для населення, «Хмельницькгаз Збут» продовжує безперебійну подачу блакитного палива всім категоріям споживачів.

Послугами підприємства користуються понад 412 тис домогосподарств, більше двох тисяч промислових підприємств та бюджетних установ, а також майже 200 релігійних організацій.

Задля зручності подолян «Хмельницькгаз Збут» розбудував найбільшу в області мережу центрів обслуговування клієнтів та впровадив численні онлайн сервіси.

Компанія є надійним лідером газового ринку Хмельниччини вже більше п’яти років.

13:25 / 29 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події