«Київтеплоенерго» оперативно ліквідувало позаштатну ситуацію на ТЕЦ-5

Персонал КП «Київтеплоенерго» оперативно ліквідувало позаштатну ситуацію, яка виникла внаслідок загоряння масляного вимикача на ТЕЦ-5 ввечері 27 липня, та відновило роботу теплоцентралі. Про це повідомив прес-центр підприємства.

«Вчора (27 липня – ред.) о 19:09 на системи шин була відновлена подача напруги. Загалом локалізація пошкодження та відновлення енергопостачання зайняли близько 20 хвилин. Завдяки оперативному реагуванню та злагодженим діям енергетиків ТЕЦ-5 вдалось мінімізувати час відключення електроенергії̈ у трьох районах Києва», - йдеться у повідомленні.

В прес-центрі зазначили, що станом на 28 липня ТЕЦ №5 працює в штатному режимі. В роботі два енергоблоки, що працюють з навантаженням, згідно з графіком енергоринку, а на пошкодженому обладнанні ведуться ремонтні роботи.

Як повідомлялося раніше, 27 липня о 18:49 на ТЕЦ-5 сталося технологічне порушення розподільчого пристрою 110 кВ через загоряння масляного вимикача та як наслідок — тимчасове знеструмленням системи шин 110 кВ та 35 кВ, від яких електричну енергію отримують Печерський, Голосіївський та Солом'янський райони Києва.

12:55 / 28 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події