«Київобленерго» запустив онлайн-додаток для користувачів смартфонів

ПрАТ «Київобленерго» запустив онлайн-додаток для власних клієнтів, що користуються смартфонами.

Про це 6 серпня повідомив прес-центр компанії.

«ДТЕК у Київській області запустив мобільний додаток «Мережі онлайн». Відтепер побутові клієнти Київобленерго зі свого смартфона зможуть дізнаватися про планові та аварійні відключення світла, замовляти обслуговування приладів обліку та передавати покази електролічильника», - йдеться у повідомленні.

Як зауважує генеральний директор «Київобленерго» Віталій Шайда, клієнтський сервіс вже давно вийшов за рамки відвідувань центрів обслуговування клієнтів та використання стаціонарних комп’ютерів:

«Швидкість життя часом вимагає миттєвого вирішення питань. Тож ми спрощуємо процеси обслуговування і будуємо новий клієнтський сервіс: зручний і простий, який дає можливість отримати актуальну інформацію та оформити більшість послуг онлайн. Маємо надію, що цей додаток допоможе нашим клієнтам, які користуються смартфоном, комфортно та зручно спілкуватися з компанією», - зазначив він.

Для того, щоб почати користуватися новим сервісом, клієнту потрібно завантажити додаток та пройти реєстрацію. Після чого обрати один з необхідних розділів:

1. Відключення. У цьому розділі вказується перелік аварійних та планових відключень електричної енергії.

2. Адреси. У цьому розділі клієнт зможе проінформувати компанію про відсутність електроенергії та замовити додаткові послуги.

3. Лічильники. Цей розділ передбачений для передачі показів приладів обліку.

4. Інше. Даний розділ передбачає можливість повідомити компанію про дефекти або порушення.

Як повідомляється, додаток вже доступний у AppStore та Google Play Market.

12:56 / 6 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події