Китайська GCL SI планує побудувати завод сонячних модулів потужністю 60 ГВт/рік

Китайський виробник модулів GCL System Integration (GCL SI), підрозділ Golden Concord Group Ltd, планує побудувати завод по виробництву сонячних модулів потужністю 60 ГВт на рік.

Про це 30 березня повідомило інформаційне агентство PV-magazine, посилаючись на заяву компанії, подану на Шеньчженьській біржі.

В компанії зазначають, що проект потужністю виробництва 60 ГВт на рік буде реалізований у чотири етапи. Перший етап на 15 ГВт, планується збудувати і запустити вже у цьому році. Інші етапи компанія планує завершити до кінця 2023р, кінцева дата буде залежати від продажів та виробничих потужностей.

На весь проект, за приблизними підрахунками, знадобиться 18 млрд юанів ($ 2,53 млрд), при цьому на першому етапі потрібно вкласти близько 5 млрд юанів. GCL SI не надала додаткових технічних та фінансових деталей щодо плану.

Крім того в компанії заявили, що після завершення виробництво стане найбільшою фабрикою сонячних панелей у світі. GCL SI також зазначає, що велика частина модулів буде вироблена на основі монокристалічних кремнієвих пластин великої площі 210 x 210 мм. В даний час, GCL SI володіє п'ятьма фабриками модулів по всьому Китаю та одним у В'єтнамі, комбінованою потужністю 6 ГВт на рік.

12:26 / 31 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події