Калуська ТЕЦ проведе реконструкцію для використання широкого діапазону палива

ДП «Калуська ТЕЦ – Нова» планує провести модернізацію котлів теплоелектроцентралі для того, щоб всі чотири котли могли використовувати в якості палива, як природний газ, так і вугілля або мазут. Про це йдеться у повідомленні підприємства, яке було опубліковане в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля.

Згідно повідомлення, на сьогодні основним видом палива для першого і другого котлів є газове вугілля, а для третього та четвертого – газ.

«В результаті планованої діяльності передбачається використовувати чотири види палива (вугілля марки ГР, природний газ, мазут або його замінники) на всіх чотирьох котлах», - повідомили в компанії.

За даними реєстру, Калуська ТЕЦ була введена в експлуатацію у 1967р, її електрична потужність становить 200 МВт, а теплова – 590 Гкал/год, крім газу та вугілля, ТЕЦ може використовувати мазут марок М-100 та М-40, зокрема мазут використовується для підсвічування при спалювання вугілля.

11:48 / 29 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події