Кабмін звільнив всіх заступників міністра енергетики, крім Наталії Бойко

Кабінет Міністрів, на своєму засіданні 11 вересня, прийняв рішення звільнити чотирьох заступників міністра енергетики та вугільної промисловості. Про це повідомляє сайт уряду.

Зокрема, було звільнено першого заступника міністра Тетяну Максимець та трьох заступників – Юлію Підкоморну, Михайла Близнюка, Анатолія Корзуна.

Таким чином, на даний момент, єдиним заступником міністра залишається Наталія Бойко.

Як повідомляв ExPro, 30 серпня Верховна Рада 9 скликання на своєму першому засіданні обрала новий склад Кабінету Міністрів в уряд новопризначеного прем’єра Олексія Гончарука. Зокрема, відтепер буде об’єднане міністерство енергетики та захисту довкілля. Його головою обрано нардепа від «Слуги народу» - Олексія Оржеля.

15:42 / 11 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події