Кабмін звільнив трьох топ-менеджерів «Енергоатому»

Кабінет міністрів звільнив трьох топ-менеджерів ДП «НАЕК «Енергоатом», а саме: першого віце-президента Олександра Шавлакова, віце-президентів Айсіна Айдина та Володимира Пишного. Про це йдеться у повідомленні прес-служба Кабміну, яке було опубліковане 24 січня.

«Уряд звільнив: трьох віце-президентів ДП «Національна атомна енергетична компанія «Енергоатом» - Олександра Шавлакова, Айсіна Айдина, Володимира Пишного», - зазначається у повідомленні.

Як повідомляло агентство ExPro, в кінці листопада 2019р Кабмін звільнив попереднього президента «Енергоатома» - Юрія Недашковського. Дане рішення про звільнення було прийняте з ініціативи міністра енергетики та захисту довкілля Олексія Оржеля. 6 грудня 2019р Недашковський подав до суду заяву про забезпечення позову, в якій просив зупинити дію урядового розпорядження.

16:53 / 24 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події