Кабмін звільнив Климовича з посади голови «Надра України»

Кабінет міністрів звільнив Ярослава Климовича з посади голови правління НАК «Надра України».

Як повідомив народний депутат Олексій Гончаренко від фракції «Європейська Солідарність» в своєму Telegram-каналі, відповідне рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні уряду.

«Кабмін звільнив …Климович Ярослав з посади голови правління НАК «Надра України», - написав депутат.

Довідка ExPro:

Ярослав Климович - син колишнього керівника Львівської ОДТРК, починав журналістом у медіа, за цим працював у Львівській податковій адміністрації, згодом очолив Західноукраїнську геофізичну розвідувальну експедицію. А потім отримав посаду старшого державного інспектора у Державній екологічній інспекції Львівської області.

З 2014 року Климович став головою правління компанії, яка реалізує інтереси держави у геологорозвідувальній галузі – НАК «Надра України».

13:40 / 4 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події