Кабмін знизив в два рази ціну на газ для Луганської ТЕС

Кабінет Міністрів, на своєму засіданні 14 серпня, зобов’язав НАК «Нафтогаз України» продавати природній газ для Луганської ТЕС компанії «ДТЕК Східенерго» за ціною 2895 грн/тис. куб м, яка, майже, в два рази менша, ніж діюча ціна для населення в рамках покладання спеціальних обов’язків (ПСО, 5584 грн/тис. куб м).

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив представник президента в уряді Андрій Герус.

«Сьогодні Кабмін зобов’язав нашу з вами, тобто державну, компанію НАК «Нафтогаз України» продавати газ на «ДТЕК Східенерго» по ціні 2895 грн за тис. м. куб», - повідомив він.

На думку Геруса, це безпрецедентне рішення, коли вперше за всю історію «Нафтогаз України» зобов’язали продавати газ по спеціальній ціні «приватній компанії (яка не виробляє тепло)».

«Чи хотіло б населення отримувати газ на 40% дешевше? Впевнений, так. Чи хотіло би збиткове комунальне теплокомуненерго Сміли чи Кривого Рогу отримувати газ на 40% дешевше? Жодних сумнівів. Але коли у Смілі люди мерзнули та отримували «космічні» платіжки, то ніяких спец постанов уряду не було. Але таке право пільгової ціни, за допомогою спеціального рішення Кабміну, отримав тільки ДТЕК», - додав він.

Як повідомляв ExPro, в кінці липня Луганська ТЕС перейшла на використання газу через відсутність поставок вугілля з Росії.

16:08 / 14 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події