Кабмін затвердив фінплан «Оператора ринку» на 2020р

Кабінет міністрів затвердив фінансовий план ДП «Оператор ринку» на 2020р.

По це 28 травня повідомив прес-центр підприємства з посиланням на відповідне розпорядження уряду.

Також повідомляється, що підприємство «Оператор ринку» завершило аудит фінансової звітності за 2019р та отримало позитивний висновок аудиторів провідної міжнародної компанії в сфері фінансового консалтингу та аудиту «Бейкер Тіллі України».

Аудит підтвердив, що фінансова звітність відображає достовірно в усіх суттєвих аспектах, відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку України, фінансовий стан «Оператор ринку». Аудитори відмітили, що «Оператор ринку» дотримувався усіх норм фінансової та бухгалтерської звітності, вчасно і в повному обсязі сплачував податки та збори.

Як повідомляло агентство ExPro, на початок травня торговий оборот ДП «Оператор ринку» за 10 місяців роботи нового ринку електричної енергії склав майже 75 млрд грн (з ПДВ), або €2,56 млрд. За цей період на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку акцептовано 43,3 ТВт-год електроенергії. Це майже 35% від всього обсягу споживання електроенергії всіма українськими споживачами.

17:04 / 28 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події