Кабмін відмінив обмеження по зарплаті менеджменту та членів наглядових рад в держсекторі

Кабінет міністрів України відмінив обмеження по заробітній платі для керівників, членів виконавчих органів, а також членів наглядових рад, що працюють державному секторі економіки.

Відповідна Постанова № 996 від 26 жовтня розміщена на урядовому порталі.

«Установити, що в жовтні 2020 р. та в подальшому розмір заробітної плати керівників, членів виконавчих органів та винагороди членів наглядових рад суб’єктів господарювання державного сектору економіки визначається згідно з умовами контрактів...», - йдеться у повідомленні компанії.

Як повідомляло агентство ExPro, однією з (висунутих у серпні 2020р) вимог до Кабміну з боку Європейського Союзу для отримання другого траншу макрофінансової допомоги у розмірі €600 млн, був перегляд заробітних плат членів наглядових рад державних підприємств відповідно до настанов Організації Економічного Співробітництва та Розвитку (ОЕСР).

До цього, КМУ 29 квітня постановив, що на період карантину, місячний розмір винагороди членів наглядових рад державних підприємств (крім державних банків) не повинен перевищувати 47,2 тис грн.

15:51 / 28 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події