Кабмін призначив Юрія Власенка гендиректором «Центренерго»

Кабінет міністрів України призначив Юрія Власенка виконуючим обов’язки генерального директора ПАТ «Центренерго».

Відповідне розпорядження Кабміну від 26 лютого 2021р №150 розміщено на урядовому порталі.

«Погодитися з пропозицією Фонду державного майна України щодо призначення Власенка Юрія Петровича виконуючим обов’язки генерального директора публічного акціонерного товариства «Центренерго», - йдеться у розпоряджені.

Також уряд змінив весь склад топ-менеджменту генеруючої компанії, зокрема новим фінансовим директором став Сергій Шульга, директором з економіки - Олена Волошина, комерційним директором - Олексій Кураков, директор із забезпечення паливом - Віталій Довгаль, директором з енерготрейдингу - Володимир Галущак, директором з матеріально-технічного забезпечення та інвестиційних проектів - Віктор Спічка, директор з правових питань та корпоративного управління - Дмитро Момонов.

Довідка ExPro, до призначення гендиректором «Центренерго» Юрій Власенко з 2011 по 2014 роки був членом НКРЕКП.

З 29 травня 2020 р виконуючим обов'язки генерального директора «Центренерго» був Олександр Корчинський.

13:58 / 26 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події