Кабмін призначив Романа Сутченка новим керівником «Оператора ринку»

Кабінет Міністрів України 21 жовтня призначив Романа Сутченка новим в.о. директора ДП «Оператор ринку», який раніше працював заступником гендиректора ВП «Енергоатом-Трейдинг».

Про це 27 жовтня повідомив прес-центр компанії.

«В енергетиці працюю понад 18 років, тому з честю приймаю естафету та сприятиму розвитку підприємства на основі затвердженої Кабінетом міністрів України Стратегії розвитку «Оператора ринку»», - наголосив Р.Сутченко.

Як зазначається, Сутченко призначений в.о. директора ДП «Оператор ринку» рішенням Кабінету Міністру України від 21.10.2020р.

До цього, Сутченко працював заступником гендиректора ВП «Енергоатом-Трейдинг», а також заступником гендиректора ДП «НАЕК «Енергоатом» з продажу на оптових ринках.

13:48 / 27 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події