Кабмін погодив PSA з Yuzgas по Юзівській площі разом з Nafta

Кабінет міністрів України погодив передачу 90% прав компанії «Надра Юзівська» в угоді про розподіл продукції при видобуток на Юзівській площі компанії Yuzgaz B. V. з інвестором-оператором проекту в особі Nafta (Словаччина). Про це сьогодні заявили учасники проекту на прес-конференції у Києві.
Як передає «РБК-Україна», Nafta гарантувала повне забезпечення зобов'язань Yuzgaz, яка планує пробурити 15 свердловин  на Юзівській площі за $200 млн. 
Нагадаємо, що в січні 2013 року угоду про розподіл продукції на Юзівській площі було підписано з Shell, проте в кінці 2014 року в компанії заявили, що в результаті бойових дій на Донбасі не вдалося досягти бажаного прогресу в розвідці родовища. У вересні 2015 року Shell остаточно вийшов з проекту.
В 2016 році Кабмін провів новий конкурс в якому перемогла компанія   Yuzgas, але потім через скандал, пов‘язаний з нібито з непрозорим проведенням конкурсу, компанії було відмовлено в участі в угоді про розподіл продукції на Юзівській площі. 

16:20 / 18 грудня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події