Кабмін опублікував постанову про скасування конкурсу «Дельфін»

Кабінет міністрів, опублікував на сайті постанову про скасування конкурсу «Дельфін» Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

«Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р. № 271 “Про проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Дельфін», - йдеться в тексті постанови.

Дану постанову визнано такою через невідповідність правил проведення конкурсу вимогам законодавства Європейського Союзу.

Я повідомлялося раніше, 27 липня Володимир Гройсман запропонував Кабміну розглянути можливість конкурсу на розробку ділянки "Дельфін".

Відповідна постанова була ухвалена 6 березня цього року ( постанова №271 про "Про проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки «Дельфін»).

Заявки на участь в конкурсі подали чотири компанії: американська Trident Acquisitions, американська Frontera Resources Corporation, (SOCAR) Caspian Drilling International Ltd. і "Укрнафтобуріння".

Міжвідомча комісія при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості визнала переможцем SPAC Trident Acquisitions Corp.

Діючий Кабінет міністрів на чолі з Олексієм Гончаруком постановою №864 від 11 вересня визнав такою, що втратила чинність.

CEO та акціонер Trident Acquisitions Ілля Пономарьов заявив, що компанія в разі оголошення урядом нового конкуру оскаржить це рішення в суді.

Також до Окружного адміністративного суду Києва звернулася компанія Frontera, яка 7 серпня подала позов до Міненерговугілля, а також Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угоди про розподіл продукції (УРП), з вимогою скасувати результати конкурсу.

Пономарьов після оголошення рішення нового Кабінету міністрів скасувати конкурс,сказав що має намір обміркувати способи вирішення ситуації, що склалася в позасудовому порядку і рішення про подання позову досі не прийнято.

17:43 / 8 жовтня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події