Кабмін не буде знижувати в два рази ціну на газ для Луганської ТЕС

Кабінет Міністрів, після проведення спеціальної наради 15 серпня, відмінить прийняте на своєму засіданні 14 серпня, зобов’язання НАК «Нафтогаз України» продавати природній газ для Луганської ТЕС компанії «ДТЕК Східенерго» за ціною 2895 грн/тис. куб м, яка, майже, в два рази менша, ніж діюча ціна для населення в рамках покладання спеціальних обов’язків (ПСО, 5584 грн/тис. куб м).

Про це повідомляється на сайті уряду.

«Під час наради прийнято рішення про забезпечення суб’єктів генерації енергоносіями без застосування регульованої спеціальної ціни. Відповідне рішення буде ухвалено на черговому засіданні уряду», - йдеться в повідомленні.

Одночасно, Кабмін доручив НЕК «Укренерго» прискорити реалізацію проекту будівництва альтернативної лінії енергозабезпечення.

12:24 / 16 серпня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події