Кабмін дозволив «Гарантованому покупцю» самостійно визначати обсяги продажу «зеленої» е/е на аукціонах

Кабінет міністрів за ініціативи Міністерства енергетики вніс зміни в «Порядок проведення електронних аукціонів з продажу електроенергії за двосторонніми договорами», згідно нововведень ДП «Гарантований покупець» отримав право самостійно визначати обсяги електроенергії, яка виробляється з відновлюваних джерел, для її продажу за прямими контрактами.

Про це 28 жовтня повідомив прес-центр Міненерго.

«Гарантований покупець» потребував можливості самостійно визначати обсяги електроенергії для виходу на торги, враховуючи нестандартні продукти для аукціону. Постанова, прийнята сьогодні Урядом (28 жовтня 2020р – ред.), дає «Гарантованому покупцю» таку можливість», - йдеться у повідомленні.

В міністерстві вважають, що внесені зміни сприятимуть збільшенню дохідності державного підприємства. «Торговельна стратегія «Гарантованого покупця» довела свою результативність.

Двосторонні договори, які уклав «ГарПок» у жовтні 2020р, дозволили мінімізувати небаланси та отримати компанії додатковий дохід», - повідомив прес-центр Міненерго.

Як зазначала в.о. міністра енергетики Ольга Буславець, вихід «Гарантованого покупця» на ринок двосторонніх договорів для продажу «зеленої» електроенергії - це один з нетарифних методів врегулювання кризової ситуації, що виникла на ринку відновлюваної енергетики і підвищення рівня розрахунків за «зеленим» тарифом.

10:39 / 29 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події