JKX Oil&Gas збільшила видобуток вуглеводнів на 3% за перших 6 місяців 2020р

JKX Oil&Gas материнська компанія СП Полтавської газонафтової компанії (СП ПГНК) демонструє приріст видобутку вуглеводнів всієї Групи на 3% за перших 6 місяців 2020р, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у звіті компанії від 9 липня про виробничі результати за відповідний період на Лондонській фондовій біржі.

Низький рівень приросту видобутку пов’язаний із впливом Covid-19, який сповільнив виробничі процеси, зазначають у компанії. Так видобуток вуглеводнів українського активу Групи, СП ПГНК, знизився на 1% у порівнянні з відповідним періодом минулого року, зокрема показник видобутку природного газу знизився на 5% та складає 125,6 млн куб м. Разом з тим, позитивну динаміку зростання демонструє компанія по видобутку нафти та газового конденсату, що складає +20%  до минулого року та становить 24,8 тис тонн.

СП ПГНК протягом 6 місяців роботи успішно завершила буріння нової свердловини №143 на Ігнатівському родовищі, початковий дебіт якої становив 135 тис куб м. За цей період також було проведено додаткову перфорацію двох свердловин №142 та №143 Ігнатівського родовища. Також в компанїї повідомляють, що планують здійснити буріння нової свердловини №146 Ігнатівського родовища наприкінці 3-го кварталу 2020 р.

Крім того у зазначеному звіті повідомляється, що СП ПГНК провела плановий технічний огляд власного УППНГ, а також виконала роботи зі збільшення ефективності LPG установки. Також компанія здійснила капітальний ремонт власної бурової установки TW-100 та нарахувала 157 млн грн рентної плати до державного бюджету України, з них  7,8 млн грн направлені до місцевих бюджетів Полтавської області.

«Ми продовжуємо працювати та наповнювати бюджет України навіть у несприятливих умовах для газовидобувної галузі, низьких цін та негативного впливу пандемії. При цьому забезпечуємо робочі місця та допомагаємо місцевим громадам. Тому нагадуємо про важливість підтримки газовидобувного сектору зі сторони Уряду України, зокрема через впровадження фіскальних стимулюючих ініціатив та продовження дерегуляції» - прокоментував СЕО СП ПГНК, Віктор Гладун.

Довідка ExPro:

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, що було створене у 1994 році. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка нафти та газу.

СП ПГНК є 100% дочірнім підприємством JKX Oil & Gas plc, акції якої розміщуються на Лондонській фондовій біржі з 1995 року.

Міноритарними акціонерами Групи є Eclairs Group Limited — 27,47%, Cascade Investment Fund— 19,97%, Neptune Invest & Finance Corp. — 12,98%, Keyhall Holding Ltd — 11,45%, Interneft Ltd — 6,16%.

СП ПГНК володіє наступними спеціальними дозволами на користування надрами: Заплавська площа, Руденуівське, Ігнатовське, Новомиколаївське, Мовчанівське та Єлизаветівське родовища. Видобуток вуглеводнів у 2019р зріс на 52% - до 5,584 тис барелів га добу, в порівнянні з 2018р. 

13:45 / 10 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події