JinkoSolar встановила світовий рекорд ефективності (ККД) сонячного модуля на рівні - 24,8%

Китайський виробник сонячних панелей JinkoSolar досяг 24,79% ефективності для монокристалічного сонячного модуля TOPCon n-типу.

Про це 21 липня повідомив прес-центр компанії.

«JinkoSolar досяг ключового етапу науково-дослідної роботи... Ми з гордістю б'ємо світовий рекорд за допомогою покращенної передової комірки великої площі N-типу, і ця інноваційна технологія елемента також отримує світовий рекорд по ефективності сонячних модулів (PV)», - сказав Джин Хао, директор з технічних питань JinkoSolar.

Новий елемент Jinko створений на основі підкладки площею 267,72 см2 з монокристалічного кремнію, вирощеного за методом Чохральського та має ефективність на рівні 24,79%.

Світовий рекорд для великоформатної сонячної комірки з пасивованим контактом підтвердив німецький інститут досліджень у сфері сонячної енергії у Хамельні (Institute for Solar Energy Research in Hamelin, ISFH).

В компанії заявили, що рекордний монокристалічний кремнієвий сонячний елемент буде поступово впроваджуватися у виробництво.

14:46 / 28 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події