Interpipe сертифікував нове преміальне з’єднання труб для нафтогазової промисловості

Промислова група компаній Interpipe сертифікувала власне преміальне безмуфтове з’єднання труб, які використовуються для видобутку нафти і газу, Interpipe UPJ-F на відповідність міжнародному стандарту ISO 13679 рівня CAL IV (Connection Application Level). Про це йдеться в прес-релізі компанії.

«Преміальне з’єднання UPJ-F має унікальну конструкцію: подвійний газогерметичний ущільнювач, негативний кут профілю різьби і кишеню для змащення. Відсутність муфти полегшує спуск труб до свердловини з великим кутом набору кривизни, а також – на горизонтальних ділянках», - пояснив переваги нової технології директор управління технічного супроводження продаж, директор департаменту з розробки преміальних різьбових з’єднань Interpipe Борис Ломакін.

Він також додав, що труби з безмуфтовим з’єднанням можуть застосовуватись при забурці бокових стовбурів у вже існуючих свердловинах. Застосування такої продукції у якості хвостовиків у бічних стовбурах зменшує необхідний діаметр бічного стовбура та, як наслідок, робить буріння більш дешевим та швидким.

Наявність у UPJ-F ущільнювального елементу «метал-метал» дозволяє застосовувати це різьблення у газових та газоконденсатних стовбурах.

«Ми розробляли UPJ-F з урахуванням потреб одного з наших ключових клієнтів – «Укргазвидобування». В світі лише кілька компаній можуть запропонувати з’єднання такого рівня. Зараз «Укргазвидобування» купує продукцію з безмуфтовим преміальним з’єднанням у закордонних компаній. В цьому році ми плануємо запропонувати їм наше нове рішення преміум-класу», - прокоментував плани компанії директор з економіки та фінансів Денис Морозов.

На розробку та випробування та сертифікацію нового продукту компанії знадобилось біля року. Це друге з’єднання преміум-класу з найвищим рівнем газогерметічності, розроблене Interpipe. Раніше було освоєне муфтове з’єднання UPJ-M (Ukrainian Premium Joint).

Довідка ExPro, СAL IV (Connection Application Level) – найвищий рівень вимог до різьбових трубних з’єднань для нафтогазової промисловості, що регламентується міжнародним стандартом ISO 13679. Стандарт визначає 4 рівня випробувань з’єднань: від менш жорсткого (CAL I) до найбільш жорсткого (CAL IV). З’єднання такого рівня витримують високе навантаження, при цьому є газогерметичними, тобто виключають можливість витоків і забезпечують високу екологічність при експлуатації нафтогазових свердловин.

14:16 / 22 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події