International Financial Corporation оцінює потенціал залучення Україною коштів через green bonds у $73 млрд

Світова фінансова корпорація (International Financial Corporation), яка входить в структуру Світового банку, оцінює потенціал залучення Україною коштів у проекти з відновлюваної енергетики та захисту довкілля завдяки випуску «зелених» облігацій у розмірі $73 млрд. Таку оцінку фінансової інституції 5 листопада опублікував прес-центр Міністерства енергетики.

«Україна має великий потенціал залучення «зеленого» фінансування. За оцінками IFC, лише до 2030р Україна здатна залучити близько $73 млрд. І «зелені» облігації - саме той інструмент, який може створити мультиплікаційний ефект залучення фінансування», - зазначив заступник міністра енергетики Ярослав Демченков.

Згідно повідомлення, Міненерго разом з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження розробили проект Концепції запровадження та розвитку «зелених» облігацій, який погоджується органами влади.

«Зелені» облігації можуть випускатися для фінансування проектів в сфері відновлюваної енергетики, екологічно чистого транспорту, переробки відходів, підвищення енергоефективності підприємств, виробництва та використання «зеленого» водню.

«Випускати «зелені» облігації може як уряд, так і муніципалітети, фінансові та нефінансові корпорації», - повідомили в прес-центрі Міненерго. Також міністерство зазначає, що залучення групи Світового банку, ЄБРР та локальних банків створять додаткові можливості для розвитку ринку «зелених» облігацій.

16:33 / 5 листопада 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події