Holtec отримав ще одну АЕС в США для її виведення з експлуатації

Комісія з ядерного регулювання США (The US Nuclear Regulatory Commission, NRC) схвалила передачу ліцензії на атомну електростанцію Indian Point від компанії Entergy Nuclear Operations, Inc до Holtec International, як власника, та до Holtec Decommissioning International (HDI), як оператора із виведення з експлуатації. Про це 25 листопада 2020р повідомило інформагентство World Nuclear News.

WNN додало, що передача ліцензії допоможе забезпечити продаж AEC від Entergy до Holtec з прискореним зняттям з експлуатації після вимкнення останнього енергоблоку в квітні 2021р. «Наказ NRC про схвалення передачі ліцензії набуває чинності негайно після проголошення, але він буде остаточно затверджений лише після остаточного вимкнення третього блоку та завершення транзакції між Entergy, Holtec та HDI», - йдеться в повідомленні.

Агентство додало, що Entergy, Inc у квітні 2019р домовилось про продаж АЕС компанії Holtec після закриття останнього енергоблоку, який розташований у штаті Нью-Йорк. Також зазначено, що другий енергоблок закрили у квітні 2020р, а перший – у 1974р після 45-ти та 12-ти років експлуатації відповідно.

Як повідомляє WNN, NRC дійшла висновку про відповідність Holtec нормативним, правовим, технічним та фінансовим вимогам для отримання ліцензії (на виведення станції з експлуатації). Також зазначено, що раніше відбулася передача Holtec двох АЕС, Oyster Creek у штаті Нью-Джерсі та Pilgrim у штаті Массачусетс.

За даними агентства, HDI планує розпочати процес виведення з експлуатації одразу після прийняття АЕС у власність, надавши можливість працевлаштуватись 300-м нинішнім працівникам Indian Point. Також Holtec планує передати все відпрацьоване паливо компанії-колишнього власника з басейнів АЕС в контейнери для сухого зберігання, які зберігатимуться на території Автономного сховища відпрацьованого палива (ISFSI) протягом 2,5 років. Запропоноване компанією сховище розташоване в Нью-Мексико.

10:24 / 27 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події