«Хмельницькобленерго» планує продати збутову дочірню компанію

АТ «Хмельницькобленерго» планує винести на засідання акціонерів питання щодо погодження продажу до 10 червня 2020р дочірньої структури ТОВ «Хмельницькенергозбут» на майданчику «ProZorro.Продажі». Про це йдеться в опублікованому на сайті «Хмельницькобленерго» анонсі зборів акціонерів, які заплановані на 30 квітня 2020р.

«Прийняти рішення про попереднє надання згоди на вчинення Товариством значного правочину до 10.06.2020 з дня проведення цих Загальних зборів, а саме на відчуження частки в розмірі 100% в статутному капіталі ТОВ «Хмельницькенергозбут» шляхом продажу на аукціоні із застосуванням електронної системи «ProZorro.Продажі», - зазначається в документі.

За даними ресурсу YouControl, єдиним власником «Хмельницькенергозбут» є «Хмельницькобленерго», керівник – Олег Іванюк.

Як повідомляло агентство ExPro, з 1 січня 2019р в рамках процесу лібералізації ринку електроенергії відбувся анбандлінг регіональних енергопостачальних компаній – на розподільчу та постачальну компанії. З колишніх обленерго виокремилися енергозбутові організації, зокрема «Хмельницькенергозбут» з «Хмельницькобленерго».

17:56 / 27 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події