«Харківтрансгаз» замовить обстеження корозійного стану газопроводів за 3,7 млн грн

15 травня «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз», який входить до складу АТ «Укртрансгаз» оголосив тендер в системі публічних закупівель Prozzoro, на послуги з технічного огляду та випробовувань, а саме: комплексне обстеження засобів протикорозійного захисту та корозійного стану лінійної частини магістральних газопроводів та розподільних газопроводів з очікуваною вартістю 3,7 млн грн.

Строки надання послуг – до 31 березня 2020р з моменту укладання договору. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 30 травня. Початок аукціону запланований на 31 травня 2019р.

Послуга передбачає собою: комплексне обстеження засобів протикорозійного захисту та корозійного стану лінійної частини магістральних газопроводів та розподільних газопроводів. Робота буде проводитись в межах обслуговування Первомайського, Сєвєродонецького та Краматорського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів «Харківтрансгазу».

17:23 / 15 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події