«Харківтрансгаз» замовить обстеження корозійного стану газопроводів за 3,7 млн грн

15 травня «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз», який входить до складу АТ «Укртрансгаз» оголосив тендер в системі публічних закупівель Prozzoro, на послуги з технічного огляду та випробовувань, а саме: комплексне обстеження засобів протикорозійного захисту та корозійного стану лінійної частини магістральних газопроводів та розподільних газопроводів з очікуваною вартістю 3,7 млн грн.

Строки надання послуг – до 31 березня 2020р з моменту укладання договору. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 30 травня. Початок аукціону запланований на 31 травня 2019р.

Послуга передбачає собою: комплексне обстеження засобів протикорозійного захисту та корозійного стану лінійної частини магістральних газопроводів та розподільних газопроводів. Робота буде проводитись в межах обслуговування Первомайського, Сєвєродонецького та Краматорського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів «Харківтрансгазу».

17:23 / 15 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події