Харківський медичний центр шукає постачальника бензину обсягом 106 тис л та дизпалива 291 тис л

14 серпня Харківський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, оголосило тендер на сайті Prozorro, на закупівлю бензину та дизпалива, із загальним обсягом 398 тис л: бензин А-92 – 100 тис л, бензин А-95 – 6,5 тис л та дизпаливо 291 тис л. Очікувана вартість тендеру складає 11,5 млн грн (з ПДВ). Строк поставки палива розрахований до 31 грудня 2019р.

Звернутися щодо роз’яснень по тендерам можна до 6 вересня. Оскаржити умови закупівлі можливо до 12 вересня. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 16 вересня. Аукціон запланований на 22 жовтня 2019р.

Технічні характеристики:

- Відпуск пального відбувається на підставі пред’явлених талонів на паливо на автомобільних заправних станціях (далі - АЗС) Учасника.

- Передача талонів на паливо проводиться частинами (партіями) за адресою Замовника - 61058, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13, протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту отримання Учасником заявки від Замовника, що направляється Замовником на електрону адресу Учасника. Необхідний обсяг першої поставки товару після укладання договору складає не менше 15 % від кількості по кожному виду палива на момент укладання договору.

- Обов’язковою умовою участі у торгах є наявність в учасника торгів розгалуженої мережі автозаправних станцій у наступних областях: Київська обл., Сумська обл., Полтавська обл., Житомирська обл., Запорізька обл., Черкаська обл., з можливістю забезпечити заправку автотранспорту Замовника по талонам, у разі такої потреби.

- Учасник зобов'язується надати у складі тендерної пропозиції копії підтверджуючих документів щодо права користування запропонованими АЗС.

- Пальне по якості і безпечності має відповідати ДСТУ 7687:2015, ДСТУ 7688:2015, вимогам, які діють для даного товару в України.

- Заправка автотранспортних засобів Замовника має здійснюватися в літрах по талонах номіналом 10, 20 літрів.

- Термін дії талонів повинен складати не менше ніж 3 місяці з дня отримання Замовником. Постачальник забезпечує безкоштовний обмін невикористаних талонів, термін придатності яких закінчується.

- Постачальник має забезпечити Замовнику відпуск палива через запропоновані АЗС в наступному режимі – безперервно та цілодобово.

- Кожна партія товару має супроводжуватись документами, що підтверджують його якість.

Детальну та оперативну інформацію щодо закупівель нафтопродуктів ви можете отримати підписавшись на EXPRO Fuel tenders.

Оформити підписку можна за телефоном +38 044 425-55-56 або надіславши заявку на [email protected]

15:25 / 15 серпня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події