«Харківміськгаз» проводить підготовку газових мереж до осінньо-зимового сезону

Для безперебійного та безаварійного газопостачання в осінньо-зимовий період, працівники АТ «Харківміськгаз» виконали і продовжують виконувати комплекс важливих заходів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

З початку року фахівці газової компанії провели комплексне приладове обстеження 347,75 км газових мереж, виконаний капітальний ремонт 0,32 км газопроводів, здійснили капітальний ремонт 22 засувок та капітальний ремонт 9 установок електрохімічного захисту, які захищають газові мережі від корозії.

Окрім того, виявлено 0,23 км аварійних та непридатних газопроводів, на яких проведено роботи з капітального ремонту та реконструкції. За результатами виконання робіт дані газопроводи переведені у задовільний стан.

«Наше головне завдання – забезпечити безаварійну та безперебійну доставку газу споживачам міста. Щоб уникнути аварій та зупинок газопостачання в період холодів, фахівці компанії постійно перевіряють і ремонтують газові мережі та споруди на них. Зважаючи на те, що газорозподільна система функціонує безперервно, таку роботу важливо проводити планомірно впродовж всього року», - розповідає технічний директор «Харківміськгазу» Яна Шувалова.

Через значний термін експлуатації газорозподільна мережа міста Харкова потребує чималих капіталовкладень для її реконструкції та модернізації. Сума необхідних інвестицій для міста Харкова мала б дорівнювати не менше 111 млн грн на рік.

Однак існуючих коштів вистачає лише на 57% від запланованої мінімальної потреби - це здебільшого невідкладні ремонти та підтримання газових мереж у робочому стані.

10:32 / 7 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події