«Харківгаз» ліквідував понад 600 пошкоджень газових мереж

Для стабільного та безаварійного забезпечення природним газом споживачів Харківської області в опалювальному сезоні, фахівцями АТ «Харківгаз» проведено комплексне приладове обстеження (КПО) більше 2 тис км газових мереж.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Під час обстеження відремонтовано близько 600 пошкоджень ізоляції та локалізовано 40 витоків газу на розподільних газопроводах.

При комплексному приладовому обстеженні визначається місце знаходження і глибину закладення газопроводу (для підземних), герметичність газопроводів, здійснюється обстеження газопроводів на наявність корозії, визначається стан захисного ізоляційного покриття та електропотенціалу для підземних сталевих газопроводів. КПО газопроводу здійснюють по всій його довжині.

Терміни комплексних перевірок залежать від строків та умов експлуатації газопроводів. Чим старіший газопровід, тим частіше необхідно проводити його комплексне-приладове обстеження.

Позачергово КПО проводиться для газопроводів у разі, якщо строк експлуатації перевищує: для сталевих газопроводів 40 років, для поліетиленових 50 років.

Не рідше ніж раз на 5 років - при тривалості експлуатації до 25 років та не рідше ніж раз на 3 роки - при експлуатації більше 25 років. Щорічно - якщо газопроводи включені до плану капітального ремонту або заміни.

В цьому році заплановано провести КПО майже 4 тис. км. газопроводів. На початок вересня проведено приладове обстеження понад 60% газових мереж. З серпня місяця обстежувати газові мережі Харківщини на витоки газу розпочала перша пересувна мобільна лабораторія «Харківгаз».

Сучасний автомобіль лабораторії - Toyota Hilux обладнаний приладами, що дозволяють визначити витоки газу. Ці прилади фіксують найменшу концентрацію газу на відстані у 8 метрів при швидкості руху автомобілю до 40 км на годину. За місяць роботи екіпажем лабораторії перевірені газопроводи в Харківському, Зміївському, Дворічанському районах.

Під час обстежень виявлено та усунуто 38 витоків газу. Крім комплексного приладового обстеження, фахівці «Харківгаз» проводять заміну зношених ділянок газопроводів.

Це необхідно аби старі газопроводи не стали причиною відсутності газу у населення та підприємств в період зимової навантаженої роботи газових мереж. Ділянки газопроводів протяжністю від 100 до 700 метрів міняються в Дворічанському, Шевченківському, Ізюмському, Куп’янському, Балаклійському та Зміївському районах.

09:45 / 22 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події