«Харківенергопром» Буткевича («АТБ») пробурить 4 свердловини на Західно-Гутській площі

ТОВ «Харківенергопром», належить бізнесмену Геннадію Буткевичу власнику мережі АТБ, інформує про намір провадити плановану діяльність з геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки поклідів Західно-Гутської площі, що на Харківщині.

Про це йдеться у повідомленні компанії про плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля, розміщеному в реєстрі ОВД Міністерства екології природних ресурсів України, 12 липня 2019р.

Як вище зазначалось, плановою діяльністю передбачається буріння 2 свердловин №3, 4 на Щиглівській структурі – глибиною 3200м, та 2 на Куликівській структурі: свердловина №10 - глбиною 3600м, та свердловина №11 - глибиною 4000м, які знаходяться в межах Західно-Гутської площі. Буріння всіх, вище вказаних свердловин планується за допомогою бурових верстатів з дизельним приводом вантажопідйомністю до 320 тонн роторним та турбінним способом.

А також планується відновлення свердловини №4 Радянської, глибиною 3755 м, що знаходиться в консервації, для використання її як видобувної. А ліквідована свердловина №1 Хижняківського покладу, з глибиною 4100м буде використовуватися для повернення супутньо-пластових вод. Підключення Щиглівських свердловин здійснюватиметься за двома варіантами: до промислових комунікацій діючого Скворцівського УКПНГ-2 ГПУ «Шебелинкагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», або будівництво власної установки підготовки вуглеводневої сировини і газопроводу довжиною 8000м.

А підключення Куликівських свердловин здійснюватиметься також, за двома варіантами: до діючих установок підготовки вуглеводневої сировини «Укрнафта», або будівництво власної установки підготовки вуглеводневої сировини і газопроводу довжиною до 15000 м. Максимальна потужність планових установок підготовки вуглеводневої сировини: газ - 300 тис куб м/добу, нафта – 300 куб м/добу.

Застосовуватиметься типова схема обв’язки устя свердловин. В залежності від довжини газопроводу роботи по підключенню свердловин розраховані на термін один-два місяці. У будівельних роботах передбачається задіяти від 10 до 15 одиниць техніки.

Довідка EXPRO:

ТОВ «Харківенергопром» (керівник: Анатолій Ярошенко, засновники: «Вестерн-Гутська Інвестмент Компані ЛТД» Кіпр, Геннадій Буткевич (співвласник української торгівельної мережі «АТБ» та компанії «Атомні енергетичні системи України») основний вид діяльності: технічні послуги в області видобутку нафти і газу.) Володіє Західно-Гутською ліцензійною ділянкою з 2016р, вид корисних копалин: газ сланцевих товщ. Термін дії спеціального дозволу на користування надрами: до 14 січня 2021р. Геннадій Буткевич також володіє нафтогазовидобувними компаніями: ТОВ «ТРАЙДЕНТ ГЕОІНВЕСТ Україна», ТОВ «НАФТОГАЗЕНЕРГОПРОМ», ТОВ «ВОСТОК-ЕНЕРГОРЕСУРС», ТОВ «УКРГАЗДОБ»

16:47 / 15 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події