GURIS планує побудувати ВЕС потужністю 66 МВт на Одещині

Турецький холдинг GURIS має намір побудувати ВЕС загальною потужністю 66 МВт біля Овідіополя (Одеська обл). Про це повідомляє видання «Таймер Одеса».

Відповіний меморандум був підписаний 8 жовтня між Одеською ОДА, ТОВ «Овід Норс» та компанією GURIS. Загальна сума інвестицій складає €100 млн.

«Щиро вдячний адміністрації за підтримку. Ми вже побудували та успішно запустили в роботу першу ВЕС, яка є дуже надійною та екологічною. Тому, я дуже радий, що ми можемо побудувати ще одну ВЕС в Овідіопольському районі», - зазначив представник компанії GURIS Ілхан Йилмаз. Він додав, що це вже буде третій об’єкт компанії на території України.

Як повідомляв ExPro, два тижні тому відбулося відкриття першої побудованої компанією ВЕС в Овідіопольському районі. Вона є найпотужнішою в області (загальна встановлена потужність – 32 МВт.)

Довідка ExPro, в 2018р у портфелі турецького холдингу вже знаходилося гідроелектростанцій на 79 МВт, геотермальних станцій на 162 МВт і вітряних - на 373 МВт. Спочатку холдинг спеціалізувався на будівництві ГЕС і ТЕС і будував великі енергетичні об'єкти сумарною потужністю близько 1,7 ГВт. У 2000 році переорієнтувався на будівництво і експлуатацію власних об'єктів енергетики з використанням відновлюваних джерел енергії.

12:56 / 9 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події