GURIS планує побудувати ВЕС потужністю 66 МВт на Одещині

Турецький холдинг GURIS має намір побудувати ВЕС загальною потужністю 66 МВт біля Овідіополя (Одеська обл). Про це повідомляє видання «Таймер Одеса».

Відповіний меморандум був підписаний 8 жовтня між Одеською ОДА, ТОВ «Овід Норс» та компанією GURIS. Загальна сума інвестицій складає €100 млн.

«Щиро вдячний адміністрації за підтримку. Ми вже побудували та успішно запустили в роботу першу ВЕС, яка є дуже надійною та екологічною. Тому, я дуже радий, що ми можемо побудувати ще одну ВЕС в Овідіопольському районі», - зазначив представник компанії GURIS Ілхан Йилмаз. Він додав, що це вже буде третій об’єкт компанії на території України.

Як повідомляв ExPro, два тижні тому відбулося відкриття першої побудованої компанією ВЕС в Овідіопольському районі. Вона є найпотужнішою в області (загальна встановлена потужність – 32 МВт.)

Довідка ExPro, в 2018р у портфелі турецького холдингу вже знаходилося гідроелектростанцій на 79 МВт, геотермальних станцій на 162 МВт і вітряних - на 373 МВт. Спочатку холдинг спеціалізувався на будівництві ГЕС і ТЕС і будував великі енергетичні об'єкти сумарною потужністю близько 1,7 ГВт. У 2000 році переорієнтувався на будівництво і експлуатацію власних об'єктів енергетики з використанням відновлюваних джерел енергії.

12:56 / 9 жовтня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події