Група Нафтогаз запускає «пілотний» проект з дистанційного моніторингу свердловин

Група Нафтогаз в жовтні запускає «пілотний» проект з дистанційного моніторингу свердловин. Про запуск нового «пілотного» проекту повідомив глава правління Групи Нафтогаз Андрій Коболєв в рамках конференції з кібербезпеки.

Він повідомив, що «пілотний» проект буде реалізований на 23 свердловинах в рамках співпраці з американською компанією Honeywell. Вартість проекту невідома.

Відзначимо, що другий «пілотний» проект стартував в грудні 2018р. «Укргазвидобування» визначила Honeywell в якості переможця тендера на технічне переоснащення системи моніторингу роботи свердловин. Компанія повинна була поставити системи моніторингу на загальну суму 384 млн грн (з ПДВ), з розрахунку $35 тисяч за свердловину. Системи повинні були бути встановлені на 386 свердловинах з чинного фонду, а також свердловинах, які знаходяться в бурінні. Всього планувалося обладнати 2000 свердловин. Проте, проект був заморожений тодішнім керівником Андрієм Фаворовим, оскільки, він порахував, що проект при такій високій вартості є нераціональним.

10:24 / 28 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події